2024.07.24, szerda
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Tájékoztatás szociális tüzelőanyag juttatásról

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 

 

Az idei évben is támogatást nyert az önkormányzat tűzifa beszerzési pályázata, melynek köszönhetően – a Belügyminisztérium által nyújtott vissza nem térítendő támogatás felhasználásával – a rászorulókat, egyedül élő idős embereket fenyegető veszélyhelyzet megelőzésére segítséget tudunk nyújtani a téli időszakban.

 

A természetbeni juttatást időskorúak járadékára jogosult személyek, halmozottan hátrányos helyzetű gyermeket nevelő családok, települési támogatásra ill. aktív korúak ellátására jogosult személyek kérhetik, valamint azok a nyáregyházi állandó lakóhellyel rendelkező személyek, akiknek családjában az egy főre jutó jövedelem nem haladja meg a szociális vetítési alap három és félszeresének (jelenleg: 99.750,- Ft/hó/fő), egyedül élő esetében a négy és félszeresének összegét (jelenleg: 128.250,- Ft/fő/hó) és azok a 70 év feletti személyek is, akiknek családjában egy főre jutó jövedelem nem haladja meg a szociális vetítési alap három és félszeresének (jelenleg: 99.750,- Ft/hó/fő), egyedül élő esetén a négy és félszeresének összegét (jelenleg: 128.250,- Ft/fő/hó).

A kérelmeket az erre rendszeresített nyomtatványon

a Nyáregyházi Polgármesteri Hivatalban

lehet benyújtani

2023. november 30. napján 12.00 óráig

(a határidő jogvesztő).

 

CsatolmányMéret
PDF icon kerelem_szoc_tuzifa.pdf361.54 KB