Farkas László Sportpálya fejlesztése, eszközbeszerzések

A Kedvezményezett neve: Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzata

A pályázati felhívás neve, kódszáma: Sportlétesítmények felújítása, korszerűsítése, kialakítása, VP6-19.2.1.-41-6-17

A támogató neve: Vidékfejlesztési Program Irányító Hatósága

A támogatás forrása: A projekt az Európai Mezőgazdasági Vidékfejlesztési Alap és Magyarország költségvetése társfinanszírozásban valósul meg.

A projekt címe, azonosítószáma: Farkas László Sportpálya fejlesztése, eszközbeszerzések, 1921236390

A szerződött támogatás összege: 606.012 Ft

A támogatás mértéke: 75%

A projekt teljes összege: 808.018 Ft

Az önkormányzati saját forrás összege: 202.006 Ft

A projekt tartalmának rövid bemutatása: Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzata 606.012 Ft vissza nem térítendő támogatást nyert el a „Sportlétesítmények felújítása, korszerűsítése, kialakítása” című VP6-19.2.1.-41-6-17 kódszámú LEADER helyi felhívás alapján.

Az önkormányzat a LEADER felhívás alapján megítélt 606 ezer Ft támo­gatásból a pálya rendszeres öntözésére al­kalmas önjáró locsoló-berendezést, va­lamint a focilabdák felfújá­sára alkalmas olajmentes kompresszort vásárol.

A megvalósítás helye: Nyáregyháza, Dózsa György út 917/2 hrsz.

A projekt tervezett befejezési dátuma: 2020. február 23.

Az Európai Bizottság Európai Mezőgazdasági Vidékfejlesztési Alap (EMVA) internetes oldalának elérhetősége: