2018.04.24, kedd
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Komposztáló láda igénylések

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
Komposztáló láda

Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzata az OKTFNHI-LSZF/2015-01. azonosító számú, „A hazai hulladékgazdálkodással és szelektív hulladékgyűjtéssel kapcsolatos lakossági szemléletformálásra fordítható támogatás” keretében beszerzett komposztáló edényeket a helyi ingatlantulajdonosok részére térítésmentesen kiosztja. Az igénylő lap mellékelten letölthető.

A szabályosan kitöltött, aláírt igénylő lapot a Nyáregyházi Polgármesteri Hivatal titkárságán kell leadni papíralapon, 2016.02.29 – 2016.03.04 között, ügyfélfogadási időben. Az igénylések elbírálása folyamatos, a beérkezés sorrendjében történik. Az igényeket a rendelkezésre álló komposztáló edények keretének kimerüléséig tudjuk fogadni!

A pozitív elbírálásban részesülő igénylők értesítő levelet kapnak.

 

CsatolmányMéret
PDF icon kerelem_nyomtatvany.pdf118.29 KB
Cimlapról lekerülés dátuma: 
szombat, 2016, március 5 - 08:05