2018.03.21, szerda
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Meghívó Nőnapi Ünnepségre

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
2 szoknya 1 nadrág társulat
Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzata tisztelettel és szeretettel meghívja községünk hölgy lakóit a 2016. március 8-án (kedden) 17.00 órától a Kovács István Művelődési Házban megrendezésre kerülő Nőnapi Ünnepségre, melyen fellép a 2 szoknya 1 nadrág társulat. A műsorban ismert örök-zöld dallamok csendülnek fel többek között a Hair, a Fame, a Rómeó és Júlia, a Csárdáskirálynő, Az operaház fantomja, a Mágnás Miska, a Marica grófnő című művekből, melyek minden korosztály számára felhőtlen szórakozást kínálnak. A társulat tagjai: Plásztán Anett, Czakó Ádám és Várkonyi Andrea. A rendezvény ingyenes, melyre mindenkit nagy szeretettel várunk! A hölgyeknek nőnap alkalmából egy szál virággal kedveskedünk!
 
CsatolmányMéret
PDF icon Nőnapi plakát590.41 KB
Cimlapról lekerülés dátuma: 
szerda, 2016, március 9 - 08:40