2018.02.22, csütörtök
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Nyári diákmunka önkormányzatunknál

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
Nyári diákmunka önkormányzatunknál
A Nemzetgazdasági Minisztérium a járási hivatalok munkaügyi kirendeltségei megvalósításával „A nyári diákmunka 2016” elnevezéssel munkaerő-piaci programot indít. A program célja a korai munkatapasztalat és munkajövedelem szerzés elősegítése.
A program célcsoportjába azok a 16-25 év közötti, nappali tagozaton, tanulói, vagy hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákok tartoznak, akik nem rendelkeznek foglalkoztatásra irányuló jogviszonnyal. A program keretein belül a foglalkoztatás a települési önkormányzatnál történik legfeljebb napi 6 órás időtartamban július, augusztus hónapokban. A munkabér megegyezik a minimálbér – szakképzettséget igénylő munkakörökben a garantált bérminimum – időarányos hányadával.
 
A programhoz csatlakozás előfeltétele, hogy a nappali tagozatos diák a lakó,- vagy tartózkodási helye szerint illetékes járási hivatal foglalkoztatási osztályán közvetítést kérőként nyilvántartásba vetesse magát. Ehhez személyes okmányaival, valamint érvényes diákigazolványával – vagy annak az iskolai tanulmányok befejezése miatti visszavonásakor kiadott iskolalátogatási igazolásával – kell a munkaviszony kezdete előtt a foglalkoztatási osztályra befáradnia annak érdekében, hogy a programba vonásának előfeltételét jelentő regisztrációja megtörténhessen.
 
Cím: Monori Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztály
2200 MONOR, Kossuth Lajos u. 78-80.
Telefon: +36 29 612 376
Ügyfélfogadás:
H, K, Sz: 08.00-12.00 és 13.00-15.00, Cs: 8.00-12.00, P: 8.00-12.30
 
További információért kérjük, forduljon a Foglalkoztatási Osztály kollégáihoz!
CsatolmányMéret
PDF icon hirdetmeny_nyari_diakmunka_2016.pdf89.93 KB
Cimlapról lekerülés dátuma: 
szerda, 2016, augusztus 31 - 08:34