2018.04.24, kedd
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Pályázati felhívás lakás bérbeadására

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
Pályázati felhívás nem szociális bérlakás bérbeadására
Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzata pályázatot hirdet a tulajdonában lévő, természetben a Csengő u. 12. sz. alatt található összkomfortos nem szociális bérlakás bérbeadására. A pályázatot benyújtani pályázati adatlapon Nyáregyháza polgármesterénél lehet 2013. december 16. 16.00 óráig. A pályázat nyertese az, aki a legmagasabb összegű havi lakbérre tesz érvényes ajánlatot.
A lakás határozott időre – addig amíg a Képviselő-testület nem kívánja egyéb célra hasznosítani – kerül bérbeadásra. A más célú hasznosítás szándékának közlésétől számított 3 hónapon belül a bérlő köteles a lakást rendeltetésszerű használatra alkalmas állapotban a bérbeadó rendelkezésére bocsátani. A bérlő elhelyezéséről maga köteles gondoskodni, cserelakásra nem tarthat igényt.
CsatolmányMéret
PDF icon Pályázati kiírás78.54 KB
PDF icon Pályázati adatlap74.99 KB
Cimlapról lekerülés dátuma: 
hétfő, 2013, december 16 - 16:00