2018.02.20, kedd
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Igazgatási szünet a Polgármesteri Hivatalban

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Zárvatartás
 
 
Értesítjük Tisztelt Ügyfeleinket, hogy Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete a Nyáregyházi Polgármesteri Hivatal 2015. évi munkarendjében a 2015. augusztus 17-19. napokra igazgatási szünetet rendelt el.
 
Ezen időszakban a halaszthatatlan intézkedést igénylő ügyekben (halálozás, balesetveszély), a 29/690-182 telefonszámon lehet üzenetet hagyni, ezt naponta ellenőrizzük és ennek alapján a szükséges intézkedéseket megtesszük.
 
Az igazgatási szünet utáni első munkanap, a szokásos munkarendben: 
 
2015. augusztus 24. hétfőn 9.00 órától.
 
 
Nyáregyháza, 2015. augusztus 4.
 
 
                                                                      Zinger Miklós s.k.
                                                                              jegyző
 
 
Cimlapról lekerülés dátuma: 
kedd, 2015, augusztus 25 - 08:52