2018.04.24, kedd
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Lezajlott a Szincsák kupa lövészverseny

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 

Néhány meglepetéssel, no és a majdnem hagyományos eredményekkel.
A kispuska 50 m-es pontlövészetben a vándorkupa maradt a tavalyi győztesnél, Miklós Gábornál a klub alelnökénél, míg a pisztoly 25 m-es pontlövészetben gazdát cserélt: idén az első helyet Fadgyas Károly, a klub titkára szerezte meg. A női mezőnyben az 1. hely a fiatal Surman Tímea Anettnek jutott, aki az idei évben csatlakozott tagságunkhoz a fővárosból. A jó hangulatú versenyen Pest megyei és Veszprém megyei versenyzők is részt vettek. A női kispuska lövészetben Kiss Dóri a 3. helyezést, míg a pisztoly lövészetben Simkó István a 2. helyezést érték el. A verseny után a közös estebéden már a következő verseny, a Nyáregyháza Fesztiválon kiosztásra kerülő „Nyáregyháza Lőbajnoka” cím elnyerésének esélyeit latolgattuk.

A verseny eredményei:

Kispuska 50 m-es 20 pontlövés:
1. helyezett    Miklós Gábor
2. helyezett    Fadgyas Károly
3. helyezett    Gornicsár Ruszlán

Pisztoly 25 m-es 10 pontlövés:
1. helyezett    Fadgyas Károly
2. helyezett    Simkó István
3. helyezett    Gregus Róbert

Női kispuska versenyszámban:
1. helyezett    Surman Tímea Anett
2. helyezett    Jákfalvi Ágnes
3. helyezett    Kiss Dóra

Fadgyas Károly