2020.08.14, péntek
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Lomtalanítás április 27-én!

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
Lomtalanítás

Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a Gerje-Forrás Nonprofit Kft., mint a Nyáregyháza község hulladékgazdálkodási közszolgáltatója, 2013. április 27-én lomtalanítási akciót szervez. Az utcákban történő lomtalanítás ideje megegyezik a szemétszállító autó megszokott menetrendjének idejével. Ezért kérjük a Tisztelt Lakosságot, hogy 2013. április 27-én a háztartási hulladékot tároló szemetes kuka mellé helyezze ki a lomtalanításra szánt hulladékokat, reggel 7.00 óráig. Kérjük, hogy a lomtalanításra szánt kisebb hulladékok lehetőség szerint zsákokba helyezve, vagy összekötve legyen kihelyezve. A lomtalanítás lakalmával kihelyezhető anyagok, ami a háztartásban szükségtelenné válik és nem fér bele a szeméttároló edénybe (kukába), kivéve a veszélyes hulladékokat (állati tetemek, vegyi anyagok, háztartási gépek), zöldhulladékokat és építési törmelékeket.

Gerje-Forrás Nonprofit kft.

Cimlapról lekerülés dátuma: 
vasárnap, 2013, április 28 - 08:37