2024.07.24, szerda
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

A póruljárt krampusz- zenés mesejáték a Bibuczi Gyermekszínház előadásában

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
Esemény dátuma: 
2023. december 05 - 14:00

A téli mesében - mely az északi sarkkörön túl a Mikulás birodalmában játszódik - Imposztor a csibész, nagyravágyó krampusz jó alaposan összekeveri a Mikulás dolgos, téli mindennapjait. A Mikulást kamrába zárja és ő akar a helyébe lépni. A Mikulás segítői, Galagonya a jóságos krampusz, Dromi a rénszarvas és Félix manó furcsállják is az "alkalmi Mikulás" viselkedését míg rá nem jönnek a turpisságra. Kiszabadítják Mikulást és Imposztor is elnyeri méltó büntetését. A mesében lesz sok móka, kacagás, kiváló zenék, a fergeteges hangulat garantált.

CsatolmányMéret
Image icon poruljart_krampusz_plakat.png3.7 MB