2024.07.24, szerda
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

"Az író Pilinszky János" előadás

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
Esemény dátuma: 
2022. április 14 - 18:00
Pilinszky János
Tisztelettel meghívjuk lakosainkat a Petőfi 200 Emlékév programsorozat kapcsán megalakuló Nyáregyházi Petőfi Klub megnyitójára, melyre 2022. április 14-én, csütörtökön 18.00 órakor a Kovács István Művelődési Házban kerül sor. A rendezvényen beszédet mond Pogácsás Tibor országgyűlési képviselő, Mészáros Sándor polgármester és Kelemen Norbert református lelkész.
A megnyitót követően Zámbori Soma színművész és felesége, dr. Fazekas Rita mediátor "Az író Pilinszky János" című előadását tekinthetik meg. Zongorán közreműködik: Varga Sebestyén zeneszerző
Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt! A belépés díjtalan!