2024.02.22, csütörtök
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Falukarácsony Nyáregyháza 2022

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
Esemény dátuma: 
2022. december 17 - 14:00
Falukarácsony Nyáregyháza

Természetesen idén is ünnepi műsorral készülnek az óvoda és az iskola tanulói. Hallhatjuk Tilingerné Gerlei Ilona szavalatát, érkezik hozzánk Elza a Jégvarázsból, egy rendhagyó kiállítás keretében mutatja be eddigi munkáját a Makramé és a Mézeskalács szakkör. Lesz „Csúnyapulcsi Verseny”, valamint itt kerül majd sor a Slow Motion Art videóverseny eredményhirdetésére is. A program szabadtéri folytatásaként Mészáros Sándor polgármester úr és a helyi felekezetek képviselői közösen gyújtják meg az adventi gyertyákat a Művelődési Ház előtt, majd végezetül Burcsányi Ádám vezetésével közös énekléssel zárul a program. A művelődési ház melletti területen pedig, a kézműves kirakodó- és jótékonysági vásárban igazi kincseket lehet majd találni a karácsonyfa alá, és még egy meglepetéssel is készülünk! Természetesen nem hiányozhatnak a finom falatok sem, lángosos, kürtöskalácsos, és mézeskalácsos kínálja majd portékáit, meleg italokról pedig az önkormányzat gondoskodik majd. A részletes programokat folyamatosan töltjük fel az eseményhez. Kövessék Facebook oldalunkat a friss információkért!

Mindenkit sok szeretettel várunk!

CsatolmányMéret
Image icon falukaracsony_plakat.png859.63 KB