2024.07.24, szerda
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

JÁNOS VITÉZ ELŐADÁS NYÁREGYHÁZÁN

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
Esemény dátuma: 
2023. szeptember 07 - 19:00
Nagy örömünkre szép számban jelentkeztek szereplők, így a június elején megkezdődött a Kalocsai Fruzsina, Mezei-Tubák Anna karvezető és Mezei Balázs koreográfus színpadi alapötlete alapján, Szabó Zselyke rendező vezetésével színpadra álmodott darab próbafolyamata.
Az település apraját-nagyját (több, mint 100 fő) megmozgató előadás egy valódi közösségi eseménye Nyáregyházának, hiszen a szereplők mellett, nagyon sokan segítenek a díszletek, jelmezek elkészítésében, a próbák, a munkafolyamatok összehangolásában.
Az ősbemutatóra 2023. szeptember 7—én a Nyáregyháza
Fesztivál nulladik napján kerül sor, a fesztivál nagyszínpadán, ahová szeretettel várunk mindenkit! 
Az előadás ingyenesen látogatható!
Az előadás a Nemzeti Kulturális Alap és Pest Vármegye Önkormányzatának támogatásával valósul meg!
Információ: 06 (70) 948 8068
CsatolmányMéret
Image icon janos_vitez_plakat.jpg1.4 MB