2024.05.16, csütörtök

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Pest vármegye, 2723 Nyáregyháza, Nyáry Pál út 32.

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

Közösségi színtér működtetése, programok, rendezvények kezdeményezése, szervezése, lebonyolítása. Kapcsolattartás társintézményekkel, közoktatási intézményekkel, civil szervezetekkel. Közönségszervezés. Pályázati lehetőségek figyelemmel kísérése, pályázatok benyújtásában, megvalósításában való közreműködés.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a munkaviszonyra vonatkozó jogszabályok az irányadók.

Pályázati feltételek:

• közművelődési és közönség kapcsolati szakember végzettség, ennek hiányában a végzettség megszerzésének megkezdése, ennek hiányában a végzettség megszerzésének vállalása
  • büntetlen előélet,
  • „B” kategóriás jogosítvány

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
  • önéletrajz,
  • motivációs levél,
  • végzettséget igazoló okirat másolata,
  • pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör 2024. január 1 napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2023. december 11. napja, 18 óra.

A pályázati kiírással, a munkakörrel kapcsolatosan további információt Mészáros Sándor polgármester nyújt, a 29-690-180 telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

• Postai úton, a pályázatnak Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzata címére történő megküldésével (2723 Nyáregyháza, Nyáry Pál út 35.). A postán megküldött pályázatnak a pályázati határidőig meg kell érkeznie. Kérjük a borítékon feltüntetni a „közművelődés-szervező munkakör pályázat” megnevezést.

A pályázat elbírálásának határideje: a pályázati határidőt követő képviselő-testületi ülés

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A munkaviszony 3 hónap próbaidővel létesíthető. A pályázat kiírója a pályázat eredménytelenné nyilvánítási jogát fenntartja.