2024.04.18, csütörtök

Közterület-felügyelő munkatársat keresünk

közterület-felügyelő

A Nyáregyházi Polgármesteri Hivatal munkatársat keres közterület-felügyelői munkakör betöltésére.

Ellátandó főbb feladatok

·      Nyáregyháza közigazgatási területén a közterületek jogszerű használatának ellenőrzése, engedélyhez, illetve útkezelői hozzájáruláshoz kötött tevékenységek ellenőrzése, köztisztasági szabályok betartásának ellenőrzése, behajtási engedélyek ellenőrzése.

A közszolgálati jogviszony időtartama:

·      határozatlan idejű közszolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

·      napi 4 óra részmunkaidő

Feltételek:

·      Közszolgálati középiskolai végzettség; vagy középiskolai végzettség és közszolgálati szakképesítés; vagy középiskolai végzettség és közterület-felügyelői vizsga.

·      büntetlen előélet

·      magyar állampolgárság

·      B kategóriás jogosítvány

·      Egészségi, fizikai és pszichológiai alkalmasság

A pályázat elbírálásakor előnyt jelent:

·      közterület-felügyeletnél szerzett, legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

Jelentkezni Nyáregyháza jegyzőjénél (Nyáregyházi Polgármesteri Hivatal, 2723 Nyáregyháza, Nyáry Pál út 37.) 2015. december 15. napjáig lehet.

A jelentkezéshez csatolni kell:

·      önéletrajzot a 45/2012. (III.20.) Korm. rendelet 1. sz. melléklete szerint

·      iskolai végzettséget tanúsító okiratok másolatát

·      három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt

Bérezés: a közszolgálati tisztviselőkről szóló törvény alapján

A jelentkezések elbírálása a benyújtási határidőt követően azonnal megtörténik, mely után az állás – három hónap próbaidő kikötésével – 2016. január 1. napjával betölthető.

A munkakörrel kapcsolatos részletes felvilágosítás a +36 (29) 690-187-es telefonszámon kérhető.

szerda, 2015, december 16 - 09:39