2023.09.22, péntek
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Összefogással újult meg az orvosi rendelő

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
Új "ruhát" kapott a felsőnyáregyházi orvosi rendelő

Aki arra jár, láthatja, hogy friss festést kapott a „felsősi” rendelő. Az épületre – ami egyébként annak idején a felsőnyáregyháziak segítségével és munkájával épült – ráfért már a felújítás. A környéken lakók összefogtak, és ismét felajánlották munkájukat, hogy a rendelő megszépülhessen. A lábazatok és homlokzatok festésén kívül megvalósult a bejárat feletti tető cseréje, az ablakpárkányok és a javíthatatlan ereszcsatornák cseréje, a gyengeáramú vezetékek pedig kábelcsatornába kerültek.

A társadalmi munkában Pásztor Andrea szervezésével részt vettek: Hegedűs Tamás, Kis Tamás, Kis Bertalan, ifj. Kis Bertalan, Plavecz István, Rozman János.

A felújításhoz szükséges anyagokat az önkormányzat biztosította, a kiadás összesen 68.000,- Ft volt. Ezúton is köszönjük azok munkáját, akik a felújításban segédkeztek!