2024.07.24, szerda
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Magyar Költészet Napja Jakabné Petróczy Ilonával

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
Esemény dátuma: 
2023. április 11 - 18:00 - 19:00
Jakabné Petróczy Ilona

Ilona civil foglalkozása mellett komoly irodalmi munkássággal is rendelkezik. Nyáregyházán nőtt fel, majd férjével Pilisre költöztek. Gyermekkora óta verseket ír, kedvelt témái az aktuális életkép vagy a hozzá közel állók életéből merít ihletet. 2011-ben jelent meg önálló verses kötete Kulcsok címmel.

Az esemény megosztói között kisorsoljuk Ilona egy kötetének dedikált példányát.

A rendezvényre történő belépéssel a résztvevő hozzájárul, hogy az eseményen kép- és videófelvétel készül, melyet a szervező Önkormányzat nyilvános felületein (honlap, facebook, NyárfaLevél újság) felhasználhat.

 

CsatolmányMéret
Image icon Magyar Költészet Napja plakát6.44 MB