2024.07.24, szerda
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Falukarácsonyi Ünnepség

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
Esemény dátuma: 
2023. december 16 - 15:00 - 18:00

Ezután a Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola Énekkarának és Zenekarának ünnepi koncertje következik, majd Kovácsovics Fruzsina lép színpadra interaktív gyermekműsorával. Az ünnepi programok sora Schmidt Barbara és Volenszki István és barátainak ünnepi koncertjével zárul. A művelődési ház melletti területen a tavalyi évhez hasonlóan az Önkormányzat meleg teával és forralt borral kedveskedik a kilátogatóknak, de kapható lesz kürtöskalács, lángos, vásári édességek, kézműves termékek, valamint az általános iskola jótékonyságivására is várja az érdeklődőket.

A programokkal kapcsolatos további információkért kérjük, kövessék FB oldalunkat vagy hívják a
06 (30) 705 2951 telefonszámot!

Ünnepeljünk együtt! Mindenkit sok szeretettel várunk!

CsatolmányMéret
Image icon falikaracsony_plakat.png7.01 MB