2024.07.24, szerda
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Felméri Péter stand-up comedy előadása Nyáregyházán

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
Esemény dátuma: 
2023. május 20 - 19:00 - 20:00
Felméri Péter

A jegyek értékesítése „egyszektoros” rendszerben történik. Ez azt jelenti, hogy nem helyre szólnak, hanem az ülőhelyek elfoglalása érkezési sorrendben történik. A belépőjegyek ára mindössze 3500 forint, és azok elővételben is megvásárolhatóak a Nyáregyházi Polgármesteri Hivatal 5. számú irodájában, a Baranyi Ferenc Könyvtárban, az Ilona Virág-és Ajándéküzletben, valamint a MINI ABC-ben.

Az előadás ideje alatt arra kérünk mindenkit, hogy ne készítsen kép- és hangfelvételt. A színház- terembe étel és ital bevitele nem megengedett. Célunk az, hogy az előadó és a résztvevők is zavartalanul élvezhessék az előadást. Köszönjük a megértésüket!

Az eseményen való részvétellel a résztvevő hozzájárul ahhoz, hogy az eseményen kép- és videófelvétel készüljön, melyet a szervező Önkormányzat nyilvános felületein (honlap, facebook, NyárfaLevél újság) felhasználhat.

Mindenkit sok szeretettel várunk! 

További infó: 06 (30) 705 2951, muvhaz@nyaregyhaza.hu 

 

 

CsatolmányMéret
Image icon felmeri_plakat.png2.89 MB